+3 8 067 341 40 81 +3 8 067 679 06 79
Дикий сруб
Оцилиндрованный брус
Финский клееный брус LAMECO
Дерев'яний будинок чи будинок із цегли?
Отже, який з цих будинків буде служити вам довше?
Люди звикли вважати, що дерев'яні будинки є недовговічними будовами, а кам'яні та цегляні стоять віками. Звичайно, в давнину будинки будували з каменю і робили при цьому товщину стін у півтора метра, а невеликі дерев'яні хатинки гнилі з часом. Але часи змінюються, а технології будівництва значно розширюються.

Цегляні будинки сьогодні вже не такі міцні і стіни не до такої міри товсті, коли як дерев'яні будинки обробляються різними складами, що не дозволяють проникати зайвої вологи, а також сприяти розведенню цвілі і різних жучків, що руйнують деревину. За ідеєю дерев'яні будинки можуть служити до двохсот років, якщо за ними правильно доглядати і вчасно обробляти антипиренами і антисептиками. 

Багато людей все ще вважають, що дерев'яні будинки беззахисні при дії вогню. Ні, це неправда, тому що сьогодні існують різноманітні склади, які чудово захищають дерев'яні будівлі від вогню. Ці кошти називаються антипиренами, що сприяють зниженню горючості дерева. І з року в рік вони стають все краще. Якщо колоду або будинку з бруса добре просочити цими засобами, то будова з такого матеріалу практично не зможе зайнятися.

Хочеться також відмітити, що цегла також не горить, але, на жаль, пожежі всередині такої будівлі безслідно не проходять. Крім того, цегла, який довгий час був схильний до високих температур, втрачає свою міцність в півтора рази і стіна може легко обвалитися. Взагалі, горіти може будь-який матеріал.

І чому ж все-таки дерев'яний будинок?

Безсумнівно, існують такі моменти, де дерево виявляється трохи слабше цегли. Наприклад, у дерева під час сушіння можуть утворитися різні тріщини, у нього може бути трохи менше теплопровідність, та й обробити цегла можна найрізноманітнішими способами на відміну від дерева.

Але дерево випереджає цеглу в інших моментах. Невисока теплопровідність сприяє швидкому обігріву приміщення як за допомогою печі, так і на сонці. Дерево - це живий матеріал, тому при диханні вся зайва волога виходить. Така будова має легку вагу, тому йому потрібен легкий фундамент, ціна якого порівняно невелика.

Але найбільша перевага - це акуратність, чудовий зовнішній вигляд, відмінний мікроклімат усередині приміщення, а також екологічність і затишок в будинку.