+3 8 067 341 40 81 +3 8 067 679 06 79
Дикий зруб
Оциліндрований брус
Фінский клеений брус LAMECO
 


Канадська чашка.

У цій статті  ми  розкажемо про властивисті канадської чашки для будинків з оциліндрованої колоди та дикого зрубу . Основною відмінністю  канадської чашки  являється наявність затесу в районі

перерубів.

 читать дальше >>>

 

 

 

 


 

 

 Використання спеціального шипа («курдюка»)

 Власне кажучи, рубка в канадську чашку передбачає  використання лише затесів. Але ми пішли далі і доповнили затес спеціальним шипом - курдюком. Варто відзначити, що шип іноді застосовується і при рубці в російську чашку, але найкращий ефект досягається саме при поєднанні шипа з затесом. .

читати далі >>> 

 

 


Дерев'яні будинки .

    Дерев'яні будинки вже дуже популярні в Європі, там кожен прагне до життя в натуральному середовищі. Адже дерево - живий матеріал, стіни з якого по теплоізоляційних властивостях приблизно в п'ять разів перевищують цегляні тієї ж товщини.  .

  Дерев'яні будинки - це приємний натуральний запах ,  сонячний колір , природна атмосфера, а не просто житло У дерев'яному будинку настрій покращується ,  також у будинку з дерева легше дихається і люди менше хворіють.

 Дерев'яні будинки ефектно виглядають як на природі так і помітно прикрашають сірі міські пейзажі. Вибирають будинки з брусу, якщо хочуть жити комфортно .

Ми будуємо дерев'яні будинки, дерев'яні котеджі , зруби , дерев'яні ресторани колиби, бази відпочинку з дерева а також  лазні з клеєного та оциліндрованного брусу  власного виробництва. Ми приділяємо особливу увагу  якісті деревини, яку привозимо з екологічно чистих районів Львівської і Волинської областей.
 
 Проекти дерев'яних будинків ми надаємо своїм клієнтам безплатно . Можна вибрати проект дерев'яного будинка  який вже побудований, або ескізний проект будинку . Також ми будуємо дерев'яні будинки за наданими нам проектами . У нас є штатні архітектори , які можуть розробити проект  спільно з Вами. і Ви отримаєте  дерев'яний будинок, про який мріяли.
 
  Ми лідер на ринку  України по будівництву дерев'яних будинків - диких зрубів , будинків з оциліндрованого брусу , та будинків з клеєного брусу . Дерево - це живий матеріал , і будинок побудований з дерева завжди рухається , тому зупинивши свій вибір саме на дерев'яному будинку , Вам потрібно знати як поведе себе Ваш будинок в майбутньому , і врахувати це під час будівництва будинку.
  Нам відомі випадки коли абсолютно не враховувалась специфіка будівництва дерев'яного будинку, і утворювались шпари у стінах, які потім дуже важко конопатити чи заробляти герметиками. Особливу увагу потрібно звертати на монтаж стропильної системи даху  дерев'яного  будинку, оскільки одночасне кріплення стропила до конька і мауерлату  обов'язково призведе до негативних наслідків.
  Довірте будівництво дерев'яного будинку тим , хто знає всі особливості дерева . У нас працюють найкращі бригади майстрів з Карпат . У яких є досвід будівництва дерев'яних будинків , і знання, які їм передали їхні батькі і діди.  
Ми впевнені - що дерев'яний будинок ми збудуємо найкраще.

Статті про дерев'яні будинки.

 Дерев'яні будинки з оциліндрованих колод.

Дерево в нашій країні - один з основних будівельних матеріалів. Деревина має цілий ряд позитивних якостей для того, щоб використовувати її в будівництві. Основні з них це міцність, пружність, низька щільність, мала вага, низька теплопровідність, стійкість до агресивних хімічних середовищ, природна естетичність, простота обробки і монтажу. Дерев'яні будинки, залежно від особливостей конструкції, поділяють на такі види: каркасні;
  - з оциліндрованного колоди;

  - з бруса;

  -  ручної рубки;

Дерев'яні будинки вирішать квартирне питання.

Основною лінією  вітчизняного будівництва є зведення багатоквартирних будинків. Проте, приємно спостерігати, що будівництво приватних будинків у нашій країні стає перспективною альтернативою цій лінії, і особливо приємно що будівництво дерев'яних будинків займає істотну частку в цьому секторі. Можна з упевненістю сказати, що ми відроджуємо старі добрі традиції в будівництві дерев'яних будинків, збагачуючи її новітніми технологіями.

 

 

 


Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /var/www/woodenhouses/woodenhouses.com.ua/plugins/system/jfdatabase/jfdatabase_inherit.php on line 560